טלפון אלחוטי

מדריך לרכישת טלפון אלחוטי

עידן חדש - טלפון אלחוטי

עברו הרבה מים בנהר מאז שלסובב חוגה של טלפון נראה כדבר טבעי והגיוני. בשנים האחרונות פותחו מכשירי טלפון משוכללים, המבוססים על טכנולוגיות מתקדמות. אחת הסיבות לכך, היא שלפתע יצרני טלפונים הבינו כי יש שוק חדש של טלפונים סלולריים, הנוגס משמעותית בנתח שלהם. וכך עם השנים, גם בטלפון הקווי פותחו פונקציות רבות שהופכות אותו ליותר ויותר דומה לטלפון סלולרי. דוגמא לכך, היא טלפון אלחוטי.

טלפון אלחוטי הפך בשנים האחרונות לאחד ממכשירי הטלפון הנמכרים והפופולאריים ביותר וכגודל הביקוש, גם גודל ההיצע. קיים מבחר עצום של טלפונים אלחוטיים ולפני בחירת מכשיר מסויים, כדאי להכיר מעט את האפשרויות השונות.

דברים שחשוב לבדוק בעת רכישת טלפון אלחוטי

טלפון אלחוטי עשוי להגיע עם תמיכה במספר שפות, אך לא תמיד בעברית. אם השפה האנגלית נוחה לכם, נושא זה לא יטריד אתכם, אך במידה ותעדיפו טלפון תומך עברית, זו נקודה שחשוב לוודא. כמו כן, בדקו שהצג גדול מספיק בשביל להציג בצורה נאותה את כל הפונקציות במכשיר ולא רק מספרי טלפון בודדים.

בדקו מה גודל המכשיר, הצג, המקשים. האם הגדלים נוחים לכם לאחיזה ושימוש? האם המקשים בולטים ומרווחים? תנו עדיפות למקשים מוארים ולכיתוב שחרוט על המקשים, אשר לא יימחק עם הזמן. וודאו שיש דיבורית לא רק בחלק הנייח, אלא גם בשפופרת.

בדקו שיש את כל האפשרויות הדרושות לכם מבחינת חיוג. בקרה וחסימת שיחות יוצאות באמצעות סיסמה, חיוג חוזר למספר האחרון, או לכמה מספרים אחרונים, חיוג מהיר, העברה נוחה בעת שיחה ממתינה, אפשרות לשיחת וועידה ועוד.

טלפון אלחוטי רגיל, או DECT?

DECT היא טכנולוגיה מתקדמת שפותחה עבור טלפון אלחוטי, היא משפרת את איכות השמע ומגדילה את טווח הקליטה עד למאות מטרים בשטח פתוח. אך לא רק. מלבד שיפור הפונקציות הקיימות, מציעה הטכנולוגיה החדשה אפשרות לריבוי יחידות ניידות עבור קו אחד, משלוח הודעות טקסט ועוד פיצ'רים נוספים שקיימים במכשירי טלפון סלולרי.

שימו לב, גם אם אינכם זקוקים לכל הפונקציות הללו ומעדיפים להשאיר אותן בטלפון הסלולרי, בדקו את הפרשי המחירים ואם הם אינם משמעותיים עבורכם, עדיף לרכוש טלפון אלחוטי המבוסס על טכנולוגיית DECT. זאת, מהסיבה הפשוטה שגם מבחינת השימוש הרגיל, הקליטה והשמע טובים יותר.

טלפון אלחוטי – עזרים ופונקציות מיוחדות

שמירת מספרי טלפון בזיכרון – ברוב מכשירי טלפון אלחוטי קיימת אפשרות לשמירת מספרי טלפון בזיכרון. בחלקם האפשרות מוגבלת למספר מועט של מספרי חיוג מהיר ובאחרים ניתן לאחסן עשרות ומאות מספרי טלפון, הניתנים להעברה נוחה דרך כרטיס SIM, בדומה לטלפונים סלולריים.

שיחה מזוהה – בדומה לטלפונים הסלולריים, גם בטלפון אלחוטי מתקדם לרוב קיימת אפשרות לזיהוי שיחות נכנסות ושיחות שלא נענו. מספר הטלפון של המתקשר יופיע על הצד של הטלפון.

יומן שיחות – מעבר למספרי הטלפון שניתן לשמור בזיכרון, ישנם מכשירי טלפון המאפשרים מעקב אחר שיחות נכנסות, יוצאות ושיחות שלא נענו.

משיבון – במכשירי טלפון אלחוטי רבים תמצאו משיבון פנימי מובנה, החוסך את הצורך להשתמש בתא קולי שניתן על ידי ספקי שירותי הטלפוניה. שימו לב – שטח ההקלטה משתנה ממכשיר למכשיר, בררו מה שטח ההקלטה, האם ניתן להרחיבו והאם הוא מתאים לצרכיכם.

שעון מעורר, לוח שנה, מחשבון – עזרים נוספים שיכולים לשמש אתכם, נמצאים בחלק גדול מהטלפונים. לכאורה, יש לכם מחשבון, לוח שנה ושעון מעורר, אך לעיתים מאוד נוח כאשר מכשיר אחד מרכז את כל העזרים הללו.

למידע נוסף על טלפונים לחץ כאן: טלפון


טלפונים ותקשורת
מכירות קבוצתיות ופומביות
מבצעים ומחירים חסרי תקדים

http://www.wallashops.co.il

1. טלפון אלחוטי
שרה מלמד (30.08.2009)מאמרים אחרונים

קישורים

- טלפון
- מרכזיות
- אינטרנט סלולרי
- סלולרי
- טלפון נייד
- GPS

חיפוש באתר
מרכזיות טלפון | מפת האתר