כרטיסי חיוג

חסוך בהוצאות! כרטיסים לחיוג באינטרנט או מכל מקום בעולם!

שמור על קשר מרחוק – כרטיסי חיוג בינלאומיים

איך לשמור על קשר עם הארץ במהלך החופשה או העסקים בחו"ל בלי לפשוט את הרגל? ובכן, ישנם דרכים רבות ליצור קשר עם המדינה, כשהתחרות העיקרית ולמעשה המאפשרת את הפיתרון הזול ביותר הוא שימוש בסוגים של כרטיסי חיוג, המוצעים לשימוש על ידי חברות התקשורת הגדולות בארץ, בזק בינלאומי, קווי זהב, ברק ועוד.

השימוש בכרטיסי חיוג הוא פשוט ונוח, כאשר מתאפשרים סוגי תשלום שונים עבור השימוש בהם. ניתן לרכוש כרטיסים אשר שולמו מראש, או לרכוש כרטיסים אשר יחויבו על פי השימוש בהם או סוגים נוספים של כרטיסים המאפשרים לבסוף את אותה תוצאה, על פי צרכיכם.

בעמוד זה נסקור את סוגי כרטיסי החיוג, ואת החברות המציעות את השירות, ונעזור לכם בבחירת העסקה המשתלמת לרכישת כרטיס חיוג האיכותי ביותר, לפני היציאה מהארץ.

כרטיסי חיוג Talk Back

שיטה זו, מאופיינת בהתחברות לאחת ספקיות השירות, כאשר בתהליך ההתחברות עליכם לספק מספר כרטיס אשראי, ובסיומו יונפק עבורכם מספר אישי.

המספר האישי ישמש אתכם בשהייתכם בחו"ל, כאשר תוכלו לחייגו מכל טלפון, במלון משפחה או כל טלפון ציבורי, לנתק, ולקבל קו טלפון פנים ארצי. השימוש בשיטה זו חסכונית ביותר (עד עשרות אחוזים מתשלום עבור שיחות בינלאומיות רגילות) ונגישה ביותר, השירות פעיל בכל שעה ביום ומכל טלפון ברחבי העולם.

כרטיסי חיוג Post Paid

למעשה כרטיסי ה Post Paid הם כרטיסי אשראי לשימוש בטלפונים ציבוריים בלבד. הכרטיס מחובר אל חשבון שהוקצה עבורו בארץ, וישמש אתכם מכל טלפון ציבורי העובד עם כרטיסי חיוג ברחבי העולם.

בסיום שהייתכם בחול, תקבלו חשבון מסכם עבור כל השחות אשר ביצעתם בחו"ל. המבצעים לכרטיסי
Post Paid הם רבים, והשירות ניתן על ידי כל חברות התקשורת הישראליות. לצורך המחשה, שיחות מארה"ב ומקנדה בשימוש בכרטיסי Post Paid של בזק בינלאומי, עומד היום על 1.29 ₪ לדקה.

כרטיסי חיוג Pre Paid

כרטיס חיוג מסוג Pre Paid זהה בשיטת העבודה לכרטיסי ה Post Paid, אלא שהכרטיס נטען על ידיכם בעת רכישתו עבור סכום מוקצב מראש. את הכרטיס ניתן לרכוש בסניפי הדואר בישראל, על פי סכומים קבועים מראש. לעיתים, חברות תקשורת בעולם מחייבות עבור השימוש, לכן השימוש בכרטיסי Pre Paid מומלצים יותר כמתנות לבני משפחה היוצאים לחו"ל בעיקר לאור הגבלת מספר השיחות שניתן לבצע.

כרטיס SIM עולמי

עבור מכשירי טלפון סלולארי הנתמכים בשיטת GSM, ניתן לרכוש כרטיסי SIM המאפשרים נדידה מרשת לרשת על פי האזור בו אתם נמצאים. השימוש פשוט, רק על ידי החלפת כרטיס ה SIM במכשיר הטלפון הסלולארי שלכם, ואתם מוכנים לפעולה!

ניקח לדוגמא את כרטיס ה
SIM העולמי של חברת ECOSIM, הכרטיס פועל ב 140 מדינות שונות, ושיחות נכנסות לא כרוכות בתשלום (!) כמו גם קבלת הודעות SMS. עלות הכרטיס עמודת על כ 150 שקלים, ללא התחייבות וללא דמי אחזקה. למעשה, השימוש בכרטיסי SIM עולמיים הולך ותופס תאוצה, ומחליף את הצורך בשימוש בכרטיסי החיוג השונים.

מומלץ להשתמש בשירות כרטיסי SIM בינלאומיים בעיקר עבור קבלת שיחות. התעריפים בהוצאת שיחות אינם נמוכים כבכרטיסי החיוג, ואם ניתן, עדיף ורצוי לשלב בין השניים, כרטיסי חיוג עבור שיחות יוצאות, וכרטיס SIM בינלאומי לקבלת שיחות נכנסות.
מאמרים אחרונים

קישורים
- טלפונים

חיפוש באתר
מרכזיות טלפון | מפת האתר