מרכזיות טלפונים

מרכזיות טלפונים לעסק / לבית ולכל מטרה

בחירת מרכזיית תקשורת לעסק ולבית

מרכזיה טובה בבית העסק תיתן ללקוח המתקשר תחושה ראשונית על רציניות העסק. הרושם הראשוני שנוצר עם החברה הוא המפתח לתקשורת טובה עם הלקוח ולכן כדאי ורצוי לא להקל ראש בבחירת המרכזייה לבית העסק.

בין התכונות העיקריות אותן יש לבחון בבחירת מרכזיה, היא יכולתה לתמוך במספר הקווים שיש בבית העסק, הגדרות העברות שיחה, ניתובי שיחות תיבות קוליות ועוד תכונות נוספות אשר עושות את ההבדל בין המרכזיות השונות.

בפרק זה, נסקור מספר מרכזיות המתאימות לשימוש בעסקים גדולים קטנים ובינוניים, ואף נבדוק מרכזיות המסוגלות לשמש את הלקוח הפרטי במרכזיה ביתית.

המוצר הנבחר - מרכזיות ה – IP של Panasonic

מרכזיות ה IP של Panasonic הם המילה האחרונה בתחום המרכזיות. המרכזיות ניחנות בתכונות טכנולוגיות חדישות המאפשרות בין השאר שרותי CTI, שהן שילוב בין המחשב לטלפון, ובכך להקליט שיחות אל המחשב, קבלת השיחות למחשב, חיוג מתוזמן ממערכת Outlook, קישור למסדי הנתונים של בית העסק, הקפצות מסך, ועוד. 

המערכת המתוחכמת של מרכזיות ה IP, מאפשרות ניהול וניתוב חכם של השיחות, כאשר מובנה בהן מערכת ניתוב אינטגראלית שירות DISA לצורך ניתוב ישירות לשלוחה המבוקשת על ידי הקשת מספר השלוחה, גישה מרחוק לקווי החוץ של בית העסק, ומקילה על המטלפן בהגעה מהירה לשירות או לאדם אותו הוא מבקש.

עוד משולבת במערכת ה IP מערכת דואר קולי אינטגראלי, כאשר כל שלוחה מובנית עם תיבת דואר קולי, המסוגלת להתחבר אל המחשב ומערכת ה – Outlook, לצורך אחסון ההודעה וגישה אליה במועד הרצוי. שרות זה מאפשר קבלת הודעות ללא הגבלה וללא התחשבות במשך ההודעה אלא בהגדרה מראש.

מכשירי הטלפונים החכמים הנתמכים על ידי מרכזיות ה IP של Panasonic

השלוחות החכמות יקלו את עבודה המרכזנית ביעילות הטיפול בשיחות הנכנסות ובהעברתן למענם. התכונות החשובות של השלוחות החכמות נמדדות בתצוגה גראפית ברורה וגדולה, לחצני תכנות ליעדים הפנים ארגונים השונים, דיבורית מובנית full-duplex, אפשרות חיבור מערכת ראש headset, וכמובן מערכת נוריות חיווי המאפשרות הבחנה בשיחות נכנסות במהלך שיחה, קווים תפוסים, מקור השיחה ועוד.

מערכת ה IP של Panasonic מומלצת לשימוש על ידי בתי עסק גדולים וקטנים, כאשר ניתן לרכושה עם חבילת הרחבות בסיסית ומתקדמת, עם מגוון רחב של מכשירי טלפון חכמים.

מרכזיית KX-TEA308 של חברת Panasonic לשימוש ביתי

הדרישות ממרכזייה לשימוש ביתי הן אומנם נמוכות מהדרישות שיש לבתי עסק גדולים ממרכזית טלפון, אך עם זאת, ראוי ורצוי שתהא זו מערכת אמינה אשר תעמוד זמן רב בשימוש הממוצע למרכזיה ביתית, ותחסוך מאיתנו פניות חוזרות ונשנות לטכנאים עקב נפילות.

מערכת ה KX של Panasonic בהחלט תבצע עבורכם את העבודה. עם אפשרויות מגוונות כמו חיוג מהיר מערכתי, חיוג חוזר אוטומטי, שיחה ממתינה וניהול שיחות וועידה, הגבלת משך זמן שיחה, מערכת כריזה, מענה אוטומטי לשיחה, מוזיקת רקע בהמתנה במעבר בין השלוחות, מערכת DISA מובנית, ותכונות נוספות, נותנת למעשה מערכת ה KX את מרבית הפתרונות המאפשרות לנהל משרד קטן, וקל וחומר ניהול מערכת קווים פנים ביתית.

מערכת ה KX תומכת בחיבור של עד שלושה קווי חוץ, ועד שמונה שלוחות, ונתמכת כשלוחה חכמה על ידי המכשיר KX-T7730 של Panasonic, ובכל מכשיר טלפון אחר לשלוחות. כמו כן, ניתן לחבר אל מרכזיית ה KX אינטרקום פנל דלת של Panasonic מדגם KX-T30865.
מאמרים אחרונים

קישורים
- טלפון
- טלפון אלחוטי

חיפוש באתר
מרכזיות טלפון | מפת האתר