סלולרי משתלם

שלם פחות וקבל הרבה יותר - סלולרי מוזל ומשתלם

איך לבחור חברת תקשורת סלולרית - המלצות והשוואות

החוק החדש המאפשר שמירת מספר הטלפון במעבר בין חברות השירות לקווי הטלפונים הסלולריים, פותח דלת חדשה וסיבות חדשות להתחיל במרוץ הלקוח בחיפוש אחר מבצעים משתלמים יותר, ופותחים את שוק התחרות בין חברות השירות השונות, בארצנו הם אורנג', סלקום, פלאפון ומירס, אשר לאור עובדה חדשה זו, נאלצות להוזיל את מחירי השיחות והחבילות המוצעות, למגינת ליבו של הצרכן.

עם פתיחת השוק לתחרות, מתחילות ספקיות השירות לתקשורת סלולרית במסעות שיווק שונים ומגוונים, אך בפרסומים אלו מציגות לרוב את הטכנולוגיות החדישות במכשירים השונים אשר מוצעים ללקוח, ופחות את חבילות התשלומים, חבילות סלולר ואפשרויות רבות אחרות.

בעמוד זה נסקור מספר חבילות המוצעות על ידי החברות לתקשורת סלולר המובילות בארץ, וננסה לעזור לקורא בבחירת החברה הנכונה. מוטב לציין בשלב זה, כי סביר מאוד כי בדרישות שונות של הלקוח מהשימוש במכשיר הטלפון, ייתכן כי חברות שונות יתאימו לכל סוג של דרישה.

אנו נתמקד בכוונה על חבילות ותוכניות המוצעות לשוק הפרטי. לקוח עסקי, יוכל לזמן אליו סוכן של כל חברה וחברה, אשר יצג בפניו את התוכניות המוצעות, ויחליט על ידי שימוש בשירות זה.

חבילות סלולר המוצעות בחברת אורנג':

התוכניות והחבילות בחברת אורנג' מציעות חלוקה על פי מספר הדקות אותם אתם מתעתדים לדבר. לדוגמא, עבור לקוח המצפה לשיחות טלפון באורך כולל של עד 150 דקות, מציעה אורנג' סכום קבוע לדקה של 49 אגורות לכל הרשתות, או לחילופין, רכישת חבילה של 120 דקות במחיר קבוע של 35 שקלים בחודש. בבחירה בתוכנית של 150 דקות, תחויבו עבור כל דקה אשר תחרוג ממספר הדקות שהוקצב בסכום של 69 אגורות לדקה, ואילו בחבילה של 120 דקות, תחויבו בעלות של 54 אגורות לדקה, לכל הרשתות.

למשתמשים ה "כבדים", המדברים מעל 800 דקות בחודש, מציעה אורנג' תוכנית בהתחייבות למספר דקות זה, של 49 אגורות לדקה עבור כל 800 הדקות, כאשר דקה נוספת מעל 800 דקות תעלה 39 אגורות לדקה, ותזכה רטרואקטיבית את כל החשבון במחיר זה. במקביל, תוכלו לרכוש חבילה של 400 דקות במחיר קבוע של 116 שקלים לחודש, כאשר דקה נוספת תעלה 54 אגורות לכל הרשתות.

חבילות סלולר המוצעות בחברת סלקום:

הסלוגן המקדם את מכירות חברת סלקום הוא "דברו יותר שלמו פחות". החברה מציעה מסלולים המושתתים על מספר הדקות אותן תדברו בחודש, כאשר עלות השיחה לדקה יורדת ככול שתדברו יותר, על פי הדירוג הבא: על שיחות בזמן כולל של עד 150 דקות תשלמו 67 אגורות לדקה, בשיחות מעל 150 דקות ועד ל 300 דקות תשלמו סכום של 63 אגורות לדקה, בשיחות של 300 עד 600 דקות בחודש תשלמו 58 אגורות לדקה, 600 עד 1000 דקות בחודש, תשלמו 49 אגורות לדקה, ומעל 1000 דקות תשלמו 41 אגורות לדקה בלבד.

כמו כן, מציעה החברה מסלולים שונים ומגוונים עבור צעירים, חיילים וסטודנטים, וחבילות עבור משפחות.

חבילות סלולר המוצעות בחברת פלאפון:

פלאפון מחלקת באופן די שרירותי וברור את מסלוליה לחבילות קבועות ומסלולים קבועים. בנוסף לתשלום חודשי קבוע של 19.90 ₪, תוכלו לרכוש חבילה של 100 דקות בעלות של 45 שקלים, כאשר מחיר דקת שיחה תהיה 45 אגורות, חבילה של 220 דקות, בעלות של 99 שקלים, חבילה של 400 דקות בעלות של 179 שקלים, וחבילה של 900 דקות בעלות של 399 שקלים.

בנוסף לחבילות, תקבלו הטבה בעלות של 1.9 שקלים לחודש, הצטרפות למסלול משפחתי המאפשר שיחות בין בני משפחה בתעריף מוזל של 25 אגורות לדקת שיחה, 100 דקות שיחה אל שלושה יעדים בעלות של 19.90 שקלים בחודש, 50 הודעות תוכן בעלות של 14.90 שקלים בחודש, והטבות נוספות.

בחירת מפעיל סלולרי

כפי שניתן להבין מהמסלולים השונים המוצעים בחברות השונות, הליך בחירת חברת השירות לטלפונים הסלולריים הוא לא כל כך פשוט, וכדאי לקבל הצעת מחיר מכל חברה לפני שמחליטים. המלצתנו היא הגעה פיזית אל כל נציג של כל חברה וחברה, כאשר בפגישה מסוג זה יבדקו הצרכים שלכם וכמות הדקות אותם את מתכוונים לדבר מדי חודש, כך שתוכלו להשוות חבילת צרכים המתאימה לכם, בין כל החברות ולקבל את ההצעה המשתלמת ביותר עבורכם.

1. הכל בולשיט
חיים עיני (17.07.2008)מאמרים אחרונים

קישורים
- טלפון
- טלפון אלחוטי

חיפוש באתר
מרכזיות טלפון | מפת האתר